Doktorlarımız

Dr.Mehmet TİLKİCİ
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

1982 yılında Yahyalı'da doğdu, İlkokuldan sonra ortaokulu Kayseri Ali Rıza Özderici Anadolu İmam Hatip Lisesinde, Liseyi ise Kahramanmaraş Süleyman Demirel Fen Lisesinde tamamladı. Tıp Fakultesi eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde tamamladıktan sonra, 2 yıl NİĞDE/Altunhisar ilçesinde Pratisyen Hekim olarak çalıştı. 2008 yılında TUS sınavını kazanarak 4,5 yıl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlık eğitimi aldı. Uzman Doktor olarak Ankara Nafiz Körez Devlet Hastanesinde 2,5 yıl çalıştı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
Doktorumuz özellikle Bel-Boyun fıtığı, omuz ve diz ağrılarında hastalarına ameliyatsız çözümler sunmaktadır. Ayrıca Romatizmal hastalıklarda da güncel çözümler sunmaktadır.
Uyguladığı Tedaviler
-Nörol Terapi
-Fitoterapi
-Manuel Terapi
-Khesiobant
-Güncel Tıbbi Medikal Tedaviler
-Diz İçi Enjeksiyon
-Omuz İçi Enjeksiyon

Dr.Yüksel KARAKIŞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1965 yılında Niğde'de doğdu. Ailesinin İstanbul'a taşınması nedeni ile İlk-Orta-Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Ortaokul ve liseyi birincilikle bitirdikten sonra İstanbul Tıp Fakultesini kanzandı. Tıp Fakultesini 1990 yılında tamamlayarak İstanbul Tıp Fakultesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde uzmanlık eğitimi aldı. 1996 yılında askerlik görevini Hakkari'de tamamladı. 2000 yılında ailesi ile Niğde'ye kesin dönüş yaparak Niğde Doğumevi Hastanesi ve Hayat Hastanesinde çalıştı. Halen 2010 yılından itibaren Özel Yaşam Tıp Merkezinde çalışmakta olup, Evli 3 çocuk babasıdır. Bundan sonraki yaşantısını Niğde'de sürdürmeye, kendi memleketine hizmet veremeye kararlı.
Doktorumuz özellikle İnfertilite (Kısırlık) tedavilerinde çok deneyimli olup, gebelik takibi, kadın hastalıkları, menapoz, tekrarlayan düşük gibi sorunlarda tedaviler uygulamakta ve Her yıl mesleği ile ilgili en az iki büyük kongreye katılıp yeni tedavi metodlarını yakından takip etmektedir.

Dr.Hüseyin Ali DÖNMEZ
İç Hastalıkları Uzmanı

1975 yılında Kayseri Lisesini bitirdikten sonra Kayseri Üniversitesi Tıp Fakultesi öğrencisi olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Temel Tıp eğitimini tamamladı. Stajlarını Kayseri Tıp Fakultesinde yapıp 1982 yılında mezun oldu. Mecburi hizmet sonrası Erciyes Üniversitesi Tıp Fakultesinde İç Hastalıkları ihtasasını tamamladı. Askerlik hizmetinden sonra Niğde SGK Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başladı. SSK ve Devlet hastanesinde çalışıp emekli olduktan sonra Özel YAşam Tıp Merkezimizde Dahiliye Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.
Dahiliye ( İç Hastalıkları ) tıbbın tüm klinik branşarının temelidir. Cerrahi dışındaki tüm rahatsızlıklar la ilgilenir. Mide, Bağırsak hastalıkları, Karaciğer yağlanması, Kolestrol yüksekliği, Alt Üst Solunum yolu hastalıkları, Hipertansiyon, Damar sertliği, Guatr, Kansızlık, Kan hastalıkları, Romatizma hastalıkları, Şeker hastalığı, Hormon ve Metabolizma bozuklukları, Şişmanlık, Zayıflama, Böbrek hastalıkları gibi hastalıklar Dahiliyenin ilgi alanlarıdır.

Dr.Mehmet Hazım TENGİROĞLU
Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Niğde/Bor Ş.N.P. Lisesinden mezun olduktan sonra, Tıp Fakultesi eğitimini Ankara Hacettepe Tıp Fakultesinde Samsun 19 Mayıs Tıp Fakultesi öğrencisi olarak başladıktan sonra Dr. staj eğitimleri için Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Çocuk Hastalığı Uzmanlık eğitimini ise yine Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Askerlik görevini İzmir-Hatay Askeri Hastanesinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görevini tamamlamıştır. 1986 yılında Uzmanlık mecburi görevini Güneydoğumuzun Peygamber şehri olan Şanlıurfa SSK Hastanesinde yapmıştır. 1994 yılında memleketi olan Niğde de SSK Hastanesinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başladı. 2006 yılında sağlıkta yeni hizmet yapılanmasından sonra Niğde Çocuk Hastanesinde göreve başlayıp, 2011 yılına kadar çalışmıştır. 2011 Mayıs ayında 26 yıllık Çocuk Hastalıkları Uzmanlık görevini yaptıktan sonra emekli olmuştur. Özel Yaşam Tıp Merkezimizde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Nasıl Gelirim?

Iletisim

Adres: Çayır Mh. Cumhuriyet Blv. Özbekler Sitesi Altı - NİĞDE
Telefon: +90 388 233 78 78
FAX: +90 388 233 73 00
E-mail: info@yasamtipmerkezi.net